Přeskočit na obsah

Jak založit e-shop

Chcete založit svůj vlastní internetový obchod? Rozhodujete se, zda do toho vůbec jít? A pochybujete, jestli to zvládnete? Sám jsem si prošel tímto rozhodnutím a rozhodně nelituji. Nic o provozování e-shopu jsem nevěděl, neměl žádné zkušenosti. Ale postupně se mi podařilo vybudovat internetový obchod s obratem přes 40 milionů Kč ročně. A když jsem to zvládl já, zvládnete to také 😉

Je lehké založit e-shop?

U nás v České republice je zažité, že založit e-shop je přece tak snadné. A následně jej provozovat je snad ještě snazší… Ale není to tak. Nebo ne tak docela. Ano, v dnešní době jsme schopní spustit vlastní e-shop už za pár hodin. Ale pokud s tím nemáme už nějaké zkušenosti, rozhodně to tak snadné nebude.

Jak spustit svůj e-shop

Spouštěl jsem už velkou řadu e-shopů, svých i pro své klienty. A často mě kontaktují právě budoucí klienti s tím, že se svépomoci vrhli do tvorby e-shopu, ale zadrhli se hned na začátku. Většinou skončili už u úpravy designu, u kterého strávili spousty hodin, ale nikam to nevedlo. A přitom za těch několik hodin už mohli mít vlastně e-shop spuštěný. Kdyby věděli, jak na to…

Chcete ZDARMA návod „Jak psát popisy produktů v e-shopu„?
Kliknutím na tlačítko souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.E-mail: 

Pomohu vám se založením e-shopu

Pokud jste ve stejné fázi i vy, tedy ve fázi přípravy vlastního e-shopu a nevíte si rady, tady je pár článků, které je vhodné si přečíst.

Nebo mě neváhejte kontaktovat, se založením e-shopu vám pomohu 😉

Jak založit e-shop

Kdo jsem

Jmenuji se Zdeněk Hrabálek a internetovému marketingu se věnuji od roku 2006, kdy jsem začal s provozováním vlastních e-shopů. Nemám žádnou speciální školu na marketing či provoz e-shopů, ale spousty praktických zkušenosti. V roce 2006 jsem vytvořil a spustil internetové stavebniny StavbaOnline.cz. Tento e-shop jsem postupně dovedl až k ročnímu obratu 40 mil. Kč a v roce 2016 jsem jej úspěšně prodal.